Іноді ми потрапляємо в такі життєві обставини, які потребують допомоги ззовні. Якщо у нас заболів зуб – ми не намагаємося вилікувати його самостійно, а йдемо до спеціаліста. Коли у нас виникають проблеми в стосунках, або нам погано на душі, то в голові часто спрацьовує стереотип, що «дорослі люди мають справлятися з усіма своїми проблемами самостійно, а психолога цілком можна замінити розмовами з друзями».

Важливо розуміти, що психолог – це людина зі знаннями, вміннями і кваліфікацією, яка дозволяє помічати те, що із середини ситуації не видно. І так само, як неможливо самому собі запломбувати зуб,  неможливо вирішити самотужки цілий ряд проблем.

На відміну від «допомоги друга», психолог не дає порад і не розповідає, як Вам жити, що правильно, а що ні. Моє завдання – допомогти розібратися з Вашим унікальним набором цінностей, почуттів, думок і способів поводитися з тією чи іншою ситуацією. Таким чином, у Вас з’явиться можливість трансформувати своє життя так, щоб переживати його у всій яскравості та повноті.

Індивідуальне консультування є, мабуть, найбільш поширеним форматом психологічної допомоги і підійде як тим, у кого є конкретний запит (проблема), з якими хочеться розібратися, так і тим, хто хоче розвиватися і глибше пізнавати себе.

Спеціалізуюся в наступних темах:

сімейні проблеми; 

питання жіночо-чоловічих стосунків;

кризи і травми;

депресія і страхи;

особистісне зростання і розвиток.

Звертайтеся!

ЗАПИСАТИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ:

Телефон: +380672854392

skype: annette4578

e-mail: nyutakh@gmail.com

Сторінка на Facebook: https://www.facebook.com/anna.kharchenko.7